HAKKIMIZDA

 

Molly Bessa, 2014 yılında Nebi Endican tarafından kurulmuştur. 2014 yılından bu yana kadın ayakkabıları sektöründe öncü Türk ihracatçılarından biridir. Şirketimiz en kaliteli gerçek deri ve doğal malzemelerle üretilen geniş bir kadın ayakkabısı seçkisi sunar ve yıllık 500.000'den fazla çift üretme ve sevkiyat kapasitesine sahiptir.

 

Molly Bessa olarak günlük aktiviteler için moda ve pratik özellikleri bir araya getiren, en yüksek giyilebilirlik ve konforu garanti eden ayakkabıları sunmaktan gurur duyuyoruz. Üstün işçiliğimizle övünüyor ve ürünlerimizi şu anda ABD ve AB bölgesi dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkede acenteler, toptancılar, zincir grupları ve diğer iş ortakları aracılığıyla dağıtıyoruz.

 

Her müşterinin ihtiyaçlarının farklı olduğunu anlıyor ve mümkün olan en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bunu yapmanın yollarından biri, özel tasarım seçenekleri sunarak müşterilerimizin kendi ürünlerini yüksek kalite standartlarımız altında markalayabilmesine olanak tanımaktır. Ekibimiz bu iş fırsatlarını daha ayrıntılı olarak tartışmaya her zaman açıktır ve müşterilerimiz için en iyi çözümü birlikte bulmak için işbirliği yapmaktan mutluluk duyar. Deneyimimiz ve kaliteye olan bağlılığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları ne olursa olsun, istisnai hizmet ve ürünler sunma konusunda kendimize güveniyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR